Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Popioły - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Sołdany

Sołdany(Popioły + 18 km)

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki 7 km od Giżycka, z dogodnym dojazdem do miasta. Działki o powierzchni 3000 m każda, położone w malowniczej okolicy przy drodze Giżycko - Kruklanki. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żywki

Żywki(Popioły + 20 km)

115 000 zł1 497 m² 76,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana o pow. 1497m2 położona nad rzeczką w odległości ok 150m od plaży gminnej jez. Żywki Żywki gmina Kruklanki Opis działki: powierzchnia: 1467m2; działka.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 043 m² 162,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Giżycku w dzielnicy przy samym Lesie Miejskim w Giżycku, przy ul. Spacerowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kal

Kal(Popioły + 16 km)

749 000 zł14 200 m² 52,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: bartosz Biernacki tel.   Przestrzeń z potencjałem. Widok, którego nie da się powtórzyć. Tu kończy się codzienność, a zaczyna Mazurski sen.Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pozezdrze

Pozezdrze(Popioły + 12 km)

129 000 zł1 529 m² 84,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkudziesięciu działek w Pozezdrzu, w połowie drogi między Giżyckiem a Węgorzewem. Położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Harsz

Harsz(Popioły + 15 km)

195 000 zł1 981 m² 98,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1981m2 z linią brzegową jeziora Harsz Harsz, gmina Pozezdrze Ta działka rekreacyjna to prawdziwy raj dla osób pragnących uciec od codzienności i cieszyć się urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Chłodna

Gajewo(Popioły + 23 km)

850 000 zł2 260 m² 376,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny oznaczony symbolem 7mn przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Powierzchnia zabudowy: maksymalnie 30% powierzchni działki. Powierzchnia biologicznie czynna: minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Łuczańska

Węgorzewo(Popioły + 14 km)

289 000 zł1 088 m² 265,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość jest zarezerwowana. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w bardzo dobrej lokalizacji, przy samym wjeździe do Węgorzewa od strony Giżycka,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kal

Kal(Popioły + 16 km)

6 000 000 zł12 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowość Kal. W odległości ok. 2 km od Węgorzewa. Działka o doskonałym położeniu nad Jeziorem Święcajty, szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kuty

Kuty(Popioły + 8 km)

300 900 zł3 009 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3009 m2, położona w uroczej miejscowości Kuty, gm.Pozezdrze, pow. węgorzewski. Działka położona na pograniczu Pojezierza Wschodnio-Mazurskiego i Krainy Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Popioły

Popioły,warmińsko-mazurskie

350 000 zł110 740 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Teren o pow. 11,0740 ha Popioły, gmina Budry powiat Węgorzewski Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość rolna niezabudowana składająca się z 2 działek geodezyjnych stycznych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Popioły

Popioły,warmińsko-mazurskie

34 050 zł22 488 m² 1,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości gruntowej położonej przy Popioły , 11-606 Budry o pow. 2,2488 ha, działka nr 493. Suma oszacowania wynosi 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Popioły

Popioły,warmińsko-mazurskie

500 000 zł340 000 m² 1,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka częsciowo zadrzewiona, otoczona starym lasem iglastym, dopłata unijna, cena okazyjna

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij